субота, 28. јун 2014.

Borac se raspucao na startu priprema

Fudbaleri Borca odigrali su danas test meč na mini-pripremama u Sloveniji. Protivnik je bio tamošnji trećeligaš, Zaric koji je meč organizovao povodom 40 godina postojanja kluba.

Prvo poluvrijeme meča igrali su fudbaleri koji bi trebali činiti okosnicu banjalučkog tima u narednoj sezoni. Za 45 minuta došli su do prenosti od 3:0, a drugi dio meča odigrali su rezervisti. Rezultat je na kraju glasio visokih 7:2 u korist čete Vinka Marinovića.

Najbolji pojedinac meča bio je povratnik Joco Stokić koji je sa tri pogotka pokazao da će biti veliko pojačanje za Banjalučane. Dva gola postigao je Stefan Dujaković, dok su po jednom pogađali Dušan Stevandić i Mile Stefanović.

Ekspedicija Borca se večeras vraća u Banjaluku, a od ponedjeljka se seli u Mrkonjić Grad na drugi dio priprema.