недеља, 4. мај 2014.

Novljani ubjedljivi na "Mlakvama"

NOVI GRAD - Bez većih problema, Sloboda iz Novog Grada savladala je Sutjesku sa 4:0. Golom Ljubana Antonića u 36. minutu Novljani su stigli do prednosti u prvom poluvremenu.

U 51. minutu Milan Zec šutirao je sa preko 20 metara, lopta je ka golu pogodila nekoga od odbrambenih fudbalera Sutjeske i završila u mreži gostiju. U 65. minutu Sloboda je povisila na 3:0, iz jedanaesterca siguran je bio Arnes Brkić. Sudbinu Fočaka zapečatio je Aleksandar Jaćimović u sudijskoj nadoknadi vremena.

SLOBODA (NG) - SUTJESKA 4:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Antonić (36), 2:0 Zec (51), 3:0 Brkić (65) iz jedanaesterca, 4:0 Jaćimović (90).
Stadion: "Mlakve" u Novom Gradu.
Gledalaca: oko 150.
Sudija: Ljubo Aničić (Srbac).
Žuti kartoni: Kovačević, Žujić, Hamzić (Sloboda, NG), Sekulović, Filipović, Njeguš, D. Drakul, R. Drakul (Sutjeska).

SLOBODA (NG): Kondić, Hamzić, Nišević, Mešić, Brkić (od 83. min. Vujičić), Žujić, Stojanović (od 46. min. Zdjelar), Kovačević, Popović, Antonić (od 70. min. Jaćimović), Zec. Trener: Zlatko Jelisavac.

SUTJESKA: Petrović, Filipović, Mrgud, Sekulović, B. Radović, Njeguš, R. Radović, D. Drakul (od 83. min. Mijović), R. Drakul, Mojović, Blagojević. Trener: Duško Rašović.

Igrač utakmice: Ljuban Antonić (Sloboda, NG).