субота, 31. мај 2014.

Bez golova u Janji

JANJA – Fudbaleri Podrinja u poslednjoj utakmici pred svojim ljubimcima nisu uspjeli sa pobjedom oprostiti od svojih pristalica.

Podrinje i Sloboda u utakmici koja nije imala nikakav rezultatski značaj, podjelili bodove odigravši rezultatom 0:0.

Podrinje i Sloboda nalaze se na diobi drugog i trećeg mjesta sa osvojenih 41 bodom, uz nešto bolju gol razliku tima iz Janje.

PODRINJE – SLOBODA (MG) 0:0

Stadion: Podrinja u Janji.
Gledalaca: 400.
Sudija: Slavoljub Gogić (Istočno Sarajevo).
Žuti kartoni: Jusufović, Đokić, Hadžić (Podrinje), Miletić, Kremenović, Ćulum (Sloboda, MG).

PODRINJE: Adanalić, M. Arnautović, Mičić, Klasanović, Kovač, D. Arnautović (od 86. minuta Kikić), Đokić, Sajtanović (od 78. minuta Karjašević), Hadžić (od 70. minuta Pavić), Jusufović, Vujić. Trener: Mile Lazarević.

SLOBODA (MG): Ilić, Bereta, Sladojević, Miletić, Gračanin, Kremenović, Topić (od 76. minuta Zekanović), Ćulum, Radonja, Travar (od 89. minuta Savanović), Karalić. Trener: Zoran Dragišić.

Igrač utakmice: Radovan Ilić (Sloboda, MG).