уторак, 15. април 2014.

Derventa: Birač - OFK Šekovići 5:0

Špiro Bajić, kapiten Birača
DERVENTA - Birač iz Dervente ostvario je novu domaću pobjedu, ovog puta nad OFK Šekovićima sa ubjedljivih 5:0.

Pitanje pobjednika riješeno je u drugom dijelu utakmice, kada su domaći fudbaleri postigli čak četiri gola.

Mrežu gostiju načeo je Dalibor Pantić u 35. minutu, da bi prednost udvostručio Vladan Mišić u 50. minutu. Na 3:0 povisio je svojim drugim golom Dalibor Pantić u 70. minutu, a tri minuta kasnije u strijelce se upisao i kapiten Špiro Bajić. Konačan rezultat postavio je Vladan Mišić u 80. minutu.

BIRAČ - OFK ŠEKOVIĆI 5:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 D. Pantić (35), 2:0 V. Mišić (50), 3:0 D. Pantić (70), 4:0 Bajić (73), 5:0 V. Mišić (80).
Stadion: Birača u Derventi.