уторак, 22. април 2014.

Gornja Slatina: Budućnost - Sloga (J) 2:2

FK Budućnost Gornja Slatina
GORNJA SLATINA - Lider Područne lige PFS Doboj, fudbaleri Budućnosti, propustili su veliku priliku da pobjedom, povećaju svoju prednost u odnosu na najbližeg pratioca, ekipu Poleta 1926.

Gosti iz Jakeša su se pokazali kao veoma čvrst rival, koji je već u 4. minutu stigao do prednosti preko Samira Zulfića u 4. minutu. Međutim, na početku drugog poluvremena, Smiljić je uspio da izjednači u 47. minutu, a Stefan Radić u 70. minutu, potpuno preokrenu rezultat. Ipak, gosti su uspjeli tri minuta kasnije da izjednače i tako stignu do vrijednog boda.

BUDUĆNOST - SLOGA (J)   2:2

Strijelci: 0:1 S. Zulfić (4), 1:1 Smiljić (47), 2:1 Radić (70), 2:2 Jusufović (73).

Stadion: FK "Budućnost" u Gornjoj Slatini.