четвртак, 31. јул 2014.

Lazići donijeli pobjedu

UGLJEVIK - Rudar je pokazao najviše od početka priprema i savladao kvalitetne, ali manje spremnije goste iz Brčkog.

Ofanziva ka golu Iliškovića donijela je prednost u 15. minutu kada je Dragiša Lazić nepropisno zaustavljen u kaznenom prostoru gostiju a Darko Lazić bio siguran egzekutor s bijele tačke.

U 61. minutu Vlado Marković na sebi svojstven način pronalazi Dragišu Lazića, koji iz voleja matira golmana gostiju, za konačan rezultat 2:0.

''Lokosi'' su predstavili sjajno pojačanje, Wenjiea iz kineske oblasti Tijan Đin, koji je svojim nastupom pravio mnogo pometnji u odbrani Rudara.

RUDAR - LOKOMOTIVA 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Darko Lazić (16, penal), 2:0 Dragiša Lazić (61).
Stadion: Gradski, Ugljevik.