уторак, 29. јул 2014.

Krupa nadigrala BSK

KRUPA NA VRBASU - U sklopu priprema za debitantsku sezonu u prvoligaškom društvu, fudbaleri Krupe odigrali su kontrolni meč sa banjalučkim BSK-om, kojeg su savladali sa 4:1 (1:0).

Domaći fudbaleri do prednosti su stigli u 13. minute preko Elvira Koljića, a isti igrač u prvom minute nastavka povisio je na 2:0. Da će Krupa slaviti siguran trijumf najavio je novajlija Slobodan Milanović u 47. minutu. Sve što su Banjalučani uspjeli da urade je utješni pogodak u 65. minutu,da bi konačan rezultat u 75. minutu postavio mladi Milan Šamara sa "bijele tačke".

Naredni test meč tim Slobodana Starčevića igraće u četvrtak protiv Slobode iz Novog Grada.

KRUPA - BSK 4:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Koljić (13), 2:0 Koljić (46), 3:0 Milanović (47), 3:1 Zeljković (65), 4:1 Šamara (75) iz penala.
Stadion: FK Krupa u Krupi na Vrbasu.
Gledalaca: oko 100.
Sudija: Srđan Simić (Krupa na Vrbasu).

KRUPA: Petrić, Vuković, Paštar, Vidović, Ducanović, Malinović, Tomaš, Jandrić, Đukarić, Milanović, Koljić. Još su igrali: Vasić, Damjanović, Stanojčić, Jao Ji Hun, Vučenović, Stjepanović, Cvijanović, Šamara, Erak, Špica, Budić. Trener: Slobodan Starčević.

BSK: Dobrijević, Trubajić, Čegar, Savić, Knežević, Ritan, Damjanović, Zeljković, Milojević, Ilić, Todorović. Još su igrali: Rašić, Dakić, Kosić. Trener: Novak Damjanović.