недеља, 27. април 2014.

Leotar doživio 16. neuspjeh u nizu

Detalj sa meča Leotar - Široki Brijeg 0:4
TREBINJE - Fudbaleri Leotara očekivano su poraženi na svojim "Policama" od favorizovanog Širokog Brijega rezultatom 0:4. Trebinjcima je ovo bio 16. uzastopni neuspjeh u Premijer ligi BiH.

Širokobriježani su u oba poluvremena postigli po dva pogotka i tako stigli do visokog trijumfa. Mrežu Gorana Čokorila prvi je zatresao Mirko Marić u 32. minutu, da bi u smiraj prvog dijela igre Goran Zakarić povisio na 2:0.

U nastavku meča golovima Brazilca Vagnera u 63. i 90. minutu, Široki Brijeg osigurao je pobjedu i nastavio trku za vodećim Zrinjskim.

LEOTAR - ŠIROKI BRIJEG 0:4 (0:2)

Strijelci: 0:1 Marić (32), 0:2 Zakarić (44), 0:3 Vagner (63), 0:4 Zakarić (91).
Stadion: "Police" u Trebinju.
Gledalaca: oko 100.
Sudija: Mulahasanović Adis (Sarajevo).
Žuti kartoni: Đerić, Milović, Majkić (Leotar), Marković, Blaić (Široki Brijeg).

LEOTAR: Čokorilo, Milović, Simović, Pjaca, Šaraba, Andrić, Majkić, Đerić, Marković, Tasovac (od 42. min. Šakić), Vučić.

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Blaić, Džidić (od 78. min. Kožul), Špikić, Marković, Landeka, Ivanković, Vagner (od 68. min. Ćorluka), Zakarić, Peko (od 62. min. Barišić), Marić.

Igrač utakmice: Goran Zakarić (Široki Brijeg).