уторак, 29. април 2014.

Gornja Slatina: Budućnost -Hajduk 4:1

Danijel Vuksanović, Budućnost
GORNJA SLATINA- Fudbaleri Budućnosti su bili ubjedljivi protiv ekipe Hajduka iz Kožuha i savladali ih sa 4:1 i tako se vratili na čelo tabele, iskoristivši poraz Poleta 1926 na gostovanju u Kladarima Gornjim.

Gostujuća odbrana je odolijevala sve do 42. minutu, kada je najbolji pojedinac susreta Danijel Vuksanović zatresao mrežu golmana Božića. U nastavku susreta, sve dileme oko pobjednika brzo su razriješene, golovima V. Bosića u 57, Đukića u 68. iz penala i Smiljića u 74. minutu. Gosti su u samom finišu susreta uspjeli da ublaže poraz preko Đurića.

U narednom kolu, Budućnost putuje na gostovanje u Osinju.

BUDUĆNOST - HAJDUK  4:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Da. Vuksanović (42), 2:0 V. Bosić (57), 3:0 Đukić (68, penal), 4:0 Smiljić (74) i 4:1 Đurić (89).
Stadion: FK  "Budućnost" u Gornjoj Slatini.
Gledalaca: 100.
Sudije: Dejan Mitrović (Doboj).
Žuti kartoni: Ristić, Danijel Vuksanović, Marko Gajić i Đukić (Budućnost), Dal. Starčević, Gostić, Trifunović i Nikić (Hajduk).

BUDUĆNOST: Tuzlaković, M. Avrić, V. Bosić, A. Avrić, Mi. Gajić (od 70. Ma. Gajić), Ristić (od 55. Kostić), Radulović, Đukić, Smiljić, Da. Vuksanović (od 80. Todorović), Dr. Vuksanović. Trener: Milan Gajić.

HAJDUK: Božić, Dar. Starčević, Trifunović, Delić, Živanović, Dal. Starčević (od 73. Simić), Savić, Nikić, Jović (od 46. Tutnjević), Andrić (od 46. Đurić), Gostić. Trener: Nenad Mitrović.