уторак, 22. април 2014.

RFL Centar: Strijelci bez milosti

FK Rudanka
DOBOJ - Pretprazničko 21. fudbalsko kolo u Regionalnoj fudbalskoj ligi RS, Centar donelo je pljusak golova.

Raspoloženi strijelci izrešetali su mreže, tako da je na sedam susreta palo čak 35 golova. Bila je to prava fudbalska poslastica za navijače a izvrsna uvertira za Vaskršnje slavlje.

Rudanka je bila mjesto gdje su se mreže tresle čak deset puta. Domaćin je naterao golmana gostiju iz Batkuše da sedam puta vadi loptu iz mreže, dok se njihova mreža svega tri puta zatresla.

Derbi u Pridjelu Donjem gd,e je gostovao lider na tabeli Mineral , imao je čudan tok. Domaćin je došao do vođstva od 2:0 ali, pošto su njihova dva fudbalera isključena, a atmosfera postala naelektrisana, utakmica je bila prekinuta dvadesetak minuta, jer je delegat utakmice zaht,evao da dođu i organi bezbednosti. Dolaskom policije susret je nastavljen a gosti nisu uspjeli da nadoknade brojčanu prednost, iako su postigli dva gola a domaćin još jedan. Kiks Teslićana nisu iskoristili Osječanci koji su u Miloševcu izvukli samo bod i tako nastavili mrtvu trku za šampionski tron. Domaćin je u Kostajnici častio goste iz Skugrića sa pet golova ne dozvolivši im da ozbiljnjije ugroze njihov gol, a susreti u Gajevima i Obudovcu završeni su miroljubivo. Dobojski plavi uspjeli su na svom terenu da skrše otpor Vranjačana i domognu se četvrte pozicije na tabeli.